Planujesz zakup zmywarki gastronomicznej? SPRAWDŹ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 507 408 305 lub e-mail biuro@zmywarkigastronomiczne.pl

Serwis zmywarek gastronomicznych

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są fabrycznie nowe. Okres gwarancyjny uzależniony jest od producenta danego produktu (najczęściej jest to 12 miesięcy). Nasza firma zapewnia serwis gwarancyjny na terenie całego kraju, dodatkowo niektóre urządzenia objęte serwisem gwarancyjnym producenta posiadają zapis w karcie gwarancyjnej o regionalnych punktach serwisowych.

W przypadku awarii zakupionego w naszej firmie produktu należy zgłosić usterkę w formie pisemnej pocztą elektroniczną na adres: biuro@zmywarkigastronomiczne.pl . Zgłoszeń telefonicznych nie przyjmujemy.

Serwis świadczony jest w miejscu wskazanym przez naszego pracownika lub punkt serwisowy, w razie konieczności w miejscu, gdzie znajduje się urządzenie.

Uszkodzone produkty, które mają być dostarczone do naszego punktu serwisowego należy zapakować w oryginalne opakowanie i przygotować do wysyłki. Przesyłka jest odbierana przez pracownika firmy kurierskiej w terminie do 48 godzin od daty zgłoszenia. Nie przyjmujemy paczek dostarczonych przez kurierów, które zostały wysłane na nasz koszt.

Darmowa dostawa

Wszystkie zmywarki dostarczamy bezpłatnie na terenie całego kraju

Serwis gwarancyjny

Szybka reakcja na zgłoszenia reklamacyjne.

Montaż i szkolenie

Umożliwiamy montaż zmywarki przez wykwalifikowany personel

Bezpieczna płatność

Zapłać gotówką przy odbiorze lub przelewem na konto.